Tokat Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Memura yüzde 120 SDS zammı

TOKAT BELEDİYESİ İLE BELEDİYE VE İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞANLARI BİRLİĞİ SENDİKASI (BEM-BİR-SEN) ARASINDA SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Memura yüzde 120 SDS zammı
193 views
15 Aralık 2021 - 14:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediyede çalışan memurlara yüzde 120’lik en tavan noktasındaki sosyal denge sözleşmesine (SDS) karar verdiklerini söyledi.

Tokat Belediyesi ile Belediye ve İl Özel İdaresi Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında SDS imza töreni gerçekleştirildi. Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, yüzde 120’lik bir artışla sosyal denge sözleşmesini tavan ücretten onaylamış olduğunu söyledi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği müjdeleri göz önünde bulundurarak değerlendirme yaptıklarını ifade ederek, “Hamdolsun yüzde 120’lik en tavan noktasındaki sosyal denge sözleşmesine karar verdik. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye’mizde bugün çok büyük çalışmalar yapılıyor. 2023 yılının hemen başından itibaren milli ruhumuzun çok farklı bir noktaya geleceğini görüyoruz. Savunma sanayii başta olmak üzere Türkiye birçok noktada fersah fersah yol kat etti. Dünyadaki en büyük ekonomiye sahip ülkelerden olduğumuzu bizler değil, tüm dünya söylüyor. İhracatta önemli bir rekora imza atıldığını yine hep birlikte gördük” dedi.

Konuşmaların ardından 2022-2023 yıllarını kapsayan SDS imza töreni gerçekleştirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.